Büyükbaş hayvan çadırı fiyatları sahibinden, çadır ahır yapımı,

çadır büyükbaş hayvan sahibinden, ikinci el hayvan çadırı,

Büyükbaş besi çadırı satışı, hayvan barınakları,

çadır ahır yapımı, hayvan çadır fiyatları, hayvan çadırları sahibinden,

satılık hayvan çadırları, büyükbaş hayvan çadırı tavsiyesi,50 başlık hayvan çadırı,100 başlık hayvan çadırı,150 başlık hayvan çadırı,250 başlık hayvan çadırı,500 başlık hayvan çadırı,200 başlık hayvan çadırı,1.000 başlık hayvan çadırı,300 başlık hayvan çadırı,400 başlık hayvan çadırı,450 başlık hayvan çadırı

 

Çiftliğinize ve taleplerinize uygun şekilde imalatını yaptığımız çadırlarımız kurulum ve montajını da uzman ekiplerimizce yapıyoruz. Sizlere anahtar teslim sorunsuz iş yapma esasına göre çalışan AFYON YARKA hazırlanan ürünün montajını da yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede, sizi en az meşgul edecek şekilde, en hızlı ve sorunsuz şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedir.

Kümes ve hayvan çadırları, adından da anlaşılacağı üzere kümes ve hayvanların barınması amacı ile polyester brandadan yapılmaktadır. Kesinlikle su geçirmez, tüm iklim şartlarına dayanıklıdır. Demonte sistemdir. istediğiniz her ölçüde tasarlanabilir. Direkleri (iskeleti) borudan veya profilden makaslı sistem olarak imal edilmektedir.

Besi çadırlarımız, müşterimizin kullanım amacına göre, hangi şehirde kullanacağına göre (şehirin iklim koşulları nedeniyle), içinde bulunacak hayvanların türüne göre, ve müşterimizin ebat olarak isteklerine göre özel olarak imalatı yapılmaktadır.

Çadırlarımız uyguladığımız yalıtımlar sayesinde içinde bulunan hayvanların sağlıklı bir şekilde yaşamasını ve verimliliklerini artmasını sağlar. İskeletimizin kullanımı ömürlüktür.. Bu çadırlarımızda iskelet yapısı ekonomik borulu ve makaslı profil olarak müşterimizin isteği doğrultusunda tasarlanabilir.

Ürünlerimiz ülkenin her noktasında büyükbaş hayvan barınağı, küçükbaş hayvan barınağı ve kanatlı hayvan barınağı için uygun olup hayvanlarınız için en uygun yaşam ortamı sağlanır.

Büyükbaş hayvan barınakları

Küçükbaş hayvan barınakları

Kanatlı hayvan barınakları

At çiftlikleri

Deve çiftlikleri