Koyun çadırları, küçükbaş hayvan üretimi ve süt üretimi işiyle uğraşanların ilk tercihleri arasındadır. Bu çadırların izolasyonlu ve izolasyonsuz olarak imalatı ve montajı yapılmaktadır. İstenilen ölçü ve ebatlarda gerçekleştirebileceğimiz ürünler ile ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilirsiniz.

Küçükbaş / Kanatlı Hayvan / Büyükbaş Hayvan Barınakları kurulumunda kaliteli firma… Sadece üretici değil aynı zamanda tarım ve hayvancılıktaki faaliyetlerimiz sayesinde kullanıcı bilinciyle üretim yapmaktayız.

Çadır Yapılar için ürün fiyatı istenilen ölçüye göre değişmektedir, satış danışmanlarımızdan mesajla veya telefonla bilgi alıp detayları öğrenebilirsiniz.

–Ana Taşıyıcılar alt ve üst 40x40x1,5mm İçi Dışı Galvanizli Kutu Profildir (Galvanizli olduğu fabrikasından belgelidir) ve merdiven tipi makas taşıyıcı vardır. Makas içi 30x40x1,5mm Galv. Profil Kullanılmıştır. Ayrıca çaprazlarla rüzgar dayanımı artırılmıştır.

-2 Makas arası mesafe 2m’dir. Daralan ayak ile daha konforlu kullanım amaçlanmıştır.

-Her 98cm’de 38×1,5mm’lik İçi ve Dışı Galvanizli Boru Profil (Galvanizli olduğu fabrikasından belgelidir) Ara Bağlantısı vardır.

-Makas birleşim yerleri 8mm kalınlıkta çift flaşlı somunlu sistem ile birbirine bağlanmaktadır.(De-monte’dir kolayca sökülüp tekrar kurulabilir.)

Önde ve arkada 2 adet 3,0m x 3,0m kelebek kapısı ve 1,0m x 2,0m servis kapısı mevcuttur.

Kapak kısımlarında sandviç şeklinde yalıtım mevcut olup gövde ve kapak kısmı birbirine sıcak pres ile yapıştırılmıştır.

6 Adet Mahya Baca Sistemi, ön (2) ve arka (2) sineklikli pencereler.

Çadırın yan tarafında metal çerçeveli , ceyran yapmayan, dışarı alttan açılır pistonlu havalandırma penceresi vardır.

Astar Brandamız 180gr PP Pilsan iplik dokuma branda olacaktır.

Branda 1100 Dtex çapraz dokuma alev yürümez Anti-bakteriyel koku yapmayan yeni nesil uzun süre parçalanma ve dağılmayan polyester branda kullanılmaktadır. (Çin malı ürünlerle karıştırmayınız) Onaylı ve belgelidir.

ÇADIRDA YALITIM SİSTEMİ OLARAK

+1. Yalıtım %100 elyaf, nem hapsetme ve çabuk kuruma kapasiteli, 400gr uzun ömürlü beyaz renkli (orijinaldir içerisinde hurda elyaf bulunmaz) yay teknolojisi ile üretilmiş yalıtım malzemesi mevcuttur.

+1. Yalıtım sudan ve nemden etkilenmeyen DE-MONTE de kopma ve dağılma yapmayan 3 katlı hava kabarcıklı iki yüzü Alüminyum folyo kaplı balon yalıtım.

Keçe + Bizofol tercih etmeyen müşterilerimiz için Knauf marka bir yüzü folyolu 5cm cam yünü yalıtım fiyat farkı olamadan yapabiliriz.

 

 

Ankara’ya 350km’ye Kadar Nakliye ve Montaj Dahil Fiyatımızdır… Diğer tüm iller için uygun nakliye koşullarımız mevcuttur satış temsilcilerimizden bilgi alınabilir.

Kesinlikle 1. önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Fiyatı değiştiren bir çok neden vardır bunları iletişime geçerek detaylı öğrenebilirsiniz.

Çadır kümes fiyatları için iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Bizimle Görüşmeden Çadır kümes yapı Almayın

Sektöründeki 25 Yıllık Eşsiz Tecrübemizle Türkiye’nin İhtiyacını Karşılamaya Devam Ediyoruz.

 

etiket : koyun çadırı fiyatları ankara,koyun çadırı fiyatları afyon,koyun çadırı fiyatları konya,koyun çadırı fiyatları karaman,koyun çadırı fiyatları bursa,koyun çadırı fiyatları karacabey,koyun çadırı fiyatları balıkesir,koyun çadırı fiyatları antalya,koyun çadırı fiyatları istanbul,koyun çadırı fiyatları yozgat,koyun çadırı fiyatları niğde,koyun çadırı fiyatları kırıkkale,koyun çadırı fiyatları ısparta,koyun çadırı fiyatları eskişehir,koyun çadırı fiyatları bilecik,koyun çadırı fiyatları,manisa,koyun çadırı fiyatları izmir,koyun çadırı fiyatları erzurum,koyun çadırı fiyatları nevşehir,koyun çadırı fiyatları sivas,koyun çadırı fiyatları çorum,koyun çadırı fiyatları kayseri,koyun çadırı fiyatları gaziantep,koyun çadırı fiyatları malatya,koyun çadırı fiyatları adıyaman,koyun çadırı fiyatları samsun,koyun çadırı fiyatları bolu,koyun çadırı fiyatları kars,koyun çadırı fiyatları uşak